Inovatívna CPBX pre vašu advokátsku kanceláriu

Blog > Článok

IP telefónia zabezpečuje plynulú komunikáciu

Ako pre právnika je pre váš úspech dôležitá efektívna konzultačná služba pre svojich klientov. Samozrejme, vaša kancelária by mala byť ľahko dostupná a komunikácia by mala byť bezproblémová. Po zmene z analógového a ISDN telefónu na VoIP sú všetky IP-linky prevládajúce. Budúcnosť komunikácie medzi právnikmi a ich klientmi spočíva v IP telefónii.

Moderná CPBX zabezpečuje jednoduché a kvalitné spravovanie hovorov pre právnické firmy. Nezáleží na tom, akú máte veľkú kanceláriu alebo pracujete ako freelancer: Pre malé či veľké firmy Optimal Call ponúka moderné komunikačné riešenia. Na rozdiel od neflexibilnej telefónnej ústredne z obdobia ISDN, IP telefóny sú ľahko prispôsobiteľné a zjednodušia váš pracovný tok s mnohými užitočnými novými funkciami.

Nastavte si priority s časovo a prioritne založeným spravovaním hovorov

Pomocou CPBX od Optimal Call môžete spravovať rôzne hlasové oznamy, ktoré informujú svojich klientov o pracovných hodinách, časoch konzultácii a sviatkoch. Všetky telefónne systémy pre právnické firmy tiež umožňujú presmerovanie a uprednostňovanie. Schopnosť pozastaviť svojich klientov, štruktúrovať ich do rôznych skupín hovorov a vizualizáciu v reálnom čase, vás nechá bez starosti, pričom nikdy nezmeškáte hovory od klientov. Webové rozhranie vám pomáha spravovať hovory priamo z počítača so systémom Windows, Mac alebo mobilných zariadení. Nikdy neprídete o rozhodujúci hovor pre vašu advokátsku kanceláriu.

Ešte viac, keď ide o úspešnú akvizíciu nových zákazníkov. Pevná mobilná integrácia a paralelné volania zabezpečujú, že ste kedykoľvek k dispozícii: napríklad môžete používať rôzne zariadenia pod jedným číslom, takže keď prichádza hovor, zazvonia viaceré zariadenia a môžete sa na mieste rozhodnúť, ktorý z nich zdvihnete. Ďalšie funkcie, napríklad presmerovanie hovorov na mobilný telefón, zjednoduší podporu zákazníkov medzi stretnutiami. Ste na ceste na schôdzku? Prichádzajúce hovory môžete zdvihnúť na vašom mobilnom telefóne alebo ich presmerovať priamo na e-mail vo forme hlasových správ.

Flexibilita prostredníctvom DECT telefónov

Takáto vysoká úroveň flexibility je možná prostredníctvom štandardu DECT, ktorý je teraz kompatibilný so základňovými stanicami IP. Týmto spôsobom môžete pokračovať v používaní bezdrôtového prenosného slúchadla, ktorý je integrovaný do vášho pracovného toku, avšak v kombinácii so všetkými výhodami IP telefónie.

Hot Desking umožňuje jednoduchú rotáciu vašich špecialistov, zamestnancov a sekretárok bez obmedzenia a to všetko pri použití rovnakého čísla.

Elegantným riešením na rôznych miestach v rámci jednej spoločnosti je prepojenie vašich telefónnych systémov. Prináša zamestnancov k sebe, bez ohľadu na vzdialenosť medzi nimi a vaša firma sa javí ako jednička.

Optimal Call kombinuje jednoduché používanie vášho telefónneho systému s mnohými užitočnými funkciami a prvotriednou podporou. Komplexné riadenie hovorov vám umožňuje zjednodušiť pracovný tok vašej kancelárie a ponúknuť svojim klientom výnimočné služby. Neváhajte a pridajte sa k nám!

This content will appear inside a popup…