Novinky v Optimal Call!

Blog > Článok

Optimal Call vám prináša radostné novinky.

Od 1.1. 2019 sme na webovej stránke v časti Kontakt a podpora spustili online podporu pre registrovaných zákazníkov. Pre vzniknuté problémy nás už nemusíte kontaktovať telefonicky alebo mailom, ale jednoducho prostredníctvom webu. Zabudli ste heslo do používateľského účtu, nemôžete uskutočniť hovor alebo máte iný problém? Obráťte sa na nás a pracovníci zákazníckej podpory vaše problémy vyriešia v čo najkratšom možnom čase!

Ako ste si mohli v minulosti všimnúť, naši pracovníci využívali telefónne čísla s bratislavskou predvoľbou aj napriek tomu, že Optimal Call sídli v meste Žilina. Od 1.1. 2019 sme zmenili bratislavskú predvoľbu na žilinskú. Avšak dovoláte sa na čísla s obomi predvoľbami.

Taktiež sme si pre vás pripravili prehľadný komplexný cenník všetkých služieb, ktoré vám ponúkame, a ktoré vám dokážeme zabezpečiť. K dispozícii je na našej webovej stránke v časti Individuálni klienti Firemní klienti

Na záver prajeme vám, našim klientom, všetko dobré do nového roku, veľa spokojnosti, ako v biznise a v spoločnej spolupráci, tak v osobnom živote. A taktiež vám želáme rovnako úspešný štart, ako sa podaril nám v Optimal Call.  Sme radi, že sme vám mohli predstaviť zopár inovácii. Šťastný nový rok želá tím Optimal Call!