Prečo je VoIP dobrým štartom pre Startupy?

Blog > Článok

Rozvoj malého podniku je ťažký. Neustále sa nájde niečo, čo je potrebné urobiť, preto nemá každý človek čas zvážiť všetky možnosti. To platí najmä pre technológie, pretože nie je jednoduché držať krok s najnovšími riešeniami.

To je dôvod, prečo Optimal Call ponúka VoIP ako alternatívu k starým telekomunikačným pevným linkám. Náš servis vám pomôže ušetriť čas a znížiť náklady na telefonovanie. Je to najvyspelejšie telekomunikačné riešenie na trhu a môže byť prispôsobené vašim obchodným špecifikáciám.

Pozrite sa na vaše podnikanie z pohľadu účtovníka, naskytne sa vám motivácia hľadať spôsoby, ako znížiť náklady. Využitím hosťovanej pobočkovej ústredne sa vaše úspory na nákladoch za telefonovanie zvýšia až o 40 % bez nutnosti reštrukturalizácie vnútornej telekomunikačnej infraštruktúry.

Ak ste samostatný podnikateľ alebo rastúci podnik, musíte zostať prispôsobivými, a to je dôvod, prečo je VoIP tou pravou voľbou. Služba, ktorú poskytujeme, je rovnako dostupná ako každá iná telefónna služba.

Nie sú potrebné žiadne IT znalosti

Služby a produkty od Optimal Call nie sú náročné na používanie a nevyžadujú žiadne IT znalosti. Nemusíte sa starať o nepríjemné a komplikované manuály. Je to jednoduché, stačí sa pripojiť a môžete robiť prvé hovory.

VoIP systém je ideálny pre Startupy

Nové podniky, najmä tie nefinancované, sú nevyhnutne opatrné so svojimi zdrojmi a uvedomujú si, že sa nemôžu obťažovať s masívnymi telefónnymi rámcami, ktoré v počiatočných fázach neposkytnú veľkú výhodu.

Použitím softvérových aplikácií nebudete musieť vynaložiť veľa prostriedkov na nový hardvér. Pomocou VoIP môžete pracovať na rôznych miestach a byť tak neustále v pravidelnom kontakte so svojimi spolupracovníkmi.

Keď potrebujete zvýšiť počet obchodníkov alebo zamestnancov zákazníckej podpory, je ideálny čas na získanie solídneho telefónneho riešenia pre vaše podnikanie. VoIP vám poskytuje toľko telefónnych liniek, koľko potrebujete. To vám umožní byť efektívnejší pri riešení prichádzajúcich aj odchádzajúcich hovorov. V prípade, že už máte jednu alebo viac pevných liniek, môžete tieto čísla preniesť k Optimal Call alebo si môžete vybrať nové!

S VoIP máte vy, aj vaša organizácia podstatne väčšiu flexibilitu a schopnosť hladko udržiavať bežné obchodné operácie, bez ohľadu na zmeny, ktorými prechádzate. Takže ak vaša firma neustále rastie a vyvíja sa, štruktúra VoIP sa môže meniť a rozvíjať s ňou.

This content will appear inside a popup…